V pondelok nám dievčatá z 8. ročníka v spolupráci s mediálnym krúžkom pripravili príjemné prekvapenie, keď navštívili všetkých žiakov v triedach a kúskami čokolády nám pripomenuli, že tento deň je dňom čokolády a pozitívneho myslenia.
Fotografie sú vo Fotoalbume

.gif)