Február sa tradične nesie v znamení plesov a karnevalov. Tak tomu bolo aj v našej škole. V piatok sme mohli vidieť prekrásne víly, rôzne rozprávkové a fantazijné bytosti, zvieratká či bojovníkov... Všetky deti sa zabávali pri dobrej hudbe a súťažiach a tradične bola z každej triedy odmenená najkreatívnejšia maska. Bol to dobrý štart do nasledujúceho týždňa, keď nás všetkých čakajú jarné prázdniny.
Fotografie sú vo Fotoalbume
