V stredu, 21. januára, sa od 13,30 hod. uskutoční na našej škole Deň otvorených dverí. Vítaní sú hlavne všetci budúci prváci so svojimi rodičmi, ktorí sú zvedaví na našu školu. Tešia sa na nich pani učiteľky, ale aj zvieratká, ktoré ich budú sprevádzať po škole a ukážu im všetky zaujímavosti, ktoré pre ne pripravili. Prosíme, aby si deti priniesli so sebou prezuvky.
Fotografie sú vo Fotoalbume

