V pondelok, 5. septembra, sa po 2 mesiacoch oddychu opäť otvorili brány našej školy pre všetkých žiakov a učiteľov. Upršané počasie nezabránilo radosti žiakov zo stretnutia so svojimi kamarátmi a spolužiakmi. Vo vestibule školy prebehlo slávnostné zahájenie školského roka 2016/2017, na ktorom pani riaditeľka zvlášť privítala nových žiakov - prvákov a žiakom deviateho ročníka taktiež popriala veľa úspechov v poslednom ročníku.
Fotografie sú vo Fotoalbume

