Pri príležitosti 28. výročia štátneho sviatku 17. november sme usporiadali na našej škole retro týždeň, v rámci ktorého sme vytvorili retro výstavku. Na týždeň sa masmediálna učebňa premenila na malé školské múzeum, v ktorom sme sa vrátili na chvíľu do čias spred roka 1989. Na výstavke si žiaci mohli pozrieť aká technika sa používala vo vzdelávacom procese, zoznámili sa so starými kronikami, v ktorých našli písomné a obrazové informácie zo života našej školy, či s hračkami, s ktorými sa hrali ich rodičia, či starí rodičia, ale aj aké oblečenie sa voľakedy nosilo. V rámci retro týždňa sme si pripomenuli aj veľké retro prestávky.
Fotografie sú vo Fotoalbume