V utorok, 13. februára, sa uskutočnil zábavný kvíz pre žiakov 2. - 4. ročníka pod názvom "Jedz a hýb sa!" Ako už názov vraví, išlo o vedomostný kvíz o zdravej životospráve v spojení s pohybom. Žiaci súťažili v 5-členných miešaných družstvách. Zo štyroch družstiev sa do finále dostali nakoniec dve, z ktorých si tesné víťazstvo odnieslo družstvo s číslom 2 v zložení: Adam Hegedus, Patrik Turóczi, Martin Pleva, Jozef Asztalos a Timotej Krága.
Fotografie sú vo Fotoalbume
