Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska každoročne organizuje celoslovenskú verejnú zbierku Biela pastelka na podporu ľudí s ťažkým zrakovým postihnutím. V stredu, 23. septembra 2010, dobrovoľníci v približne 100 mestách ponúkali biele pastelky. Tento rok sa do zbierky prvýkrát zapojila aj naša škola, keď žiačky 8. a 9. ročníka ponúkali biele pastelky nielen v škole, ale aj v obci za symbolickú cenu.
Novinky
Biela pastelka
Slávnostné otvorenie školského roka
2. septembra 2010 sa začal nový školský rok 2010/ 2011 aj na našej škole. Slávnostne ho otvorila pani riaditeľka, Mgr. Juliana Bojsková.
Po kultúrnom vystúpení žiakov 2. A triedy sa k prítomným prihovoril pán Pavol Molnár, starosta našej obce. Potom pani riaditeľka podala organizačné pokyny na nasledujúci školský rok. Tento deň bol výnimočný pre našich najmenších prvákov, pre ktorých sa otvára cesta k nepoznanému, ale aj pre žiakov 9. ročníka, pre ktorých sa táto cesta skončí. Slávnostný program ukončila svojím milým prednesom žiačka 7. ročníka Melánia Erdélyiová .