V utorok, 25. októbra, sa v popoludňajších hodinách zišli žiaci I. stupňa v doprovode rodičov a starých rodičov, aby si vyskúšali, ako sa vyrábajú strašidelné výrobky z tekvíc a iných jesenných plodov. Z usilovnej práce vzišli naozaj krásne výrobky, ktoré ozdobili chodbu školy hlavne po ich vysvietení sviečkami. Tie vniesli do školy závan Halloweenu. Najkrajšie a najvydarenejšie výrobky boli ocenené, ale s prázdnymi rukami neodišiel domov ani jeden z účastníkov akcie. Najdôležitejší bol dobrý pocit z vykonanej práce. Výstavka výrobkov potrvá až do jesenných prázdnin.
Fotografie sú vo Fotoalbume.