V mesiaci marec sa na I. stupni realizovali aktivity zamerané na knihy a hlavne na rozprávky. Žiaci navštívili školskú knižnicu, zúčastnili sa rozprávkového dopoludnia, hrali sa s rozprávkami a hádali ich názvy. Spoločne čítali rozprávky Tri prasiatka, Červená Čiapočka a Pinoccio, pričom sa zamerali hlavne na čítanie s porozumením. Žiaci sa oboznámili s tý,, ako vzniká kniha a ako sa spracúva papier, čo si upevnili riešením úloh na pracovných listoch. Súčasťou programu bola aj dramatizácia rozprávok pomocou maňušiek a bábok.
Fotografie sú vo Fotoalbume