Koniec školského roka si žiaci I. stupňa spríjemnili výletom do kina v Košiciach v Optime. Pozreli si veselú rozprávku Arnie a Barney a následne si pochutnali na občerstvení v miestnych stánkoch, či zmrzline. Spoločne strávený čas v kine a cesta autobusom boli odmenou za ich celoročnú prácu.
Fotografie sú vo Fotoalbume

